Ay ben 1982 İstanbul doğumlu bayan rap sanatçısıdır. Rap müzikle küçük yaşlarda abisi Ceza sayesinde tanışan Ayben yılların birikimi olan sensin o adlı albümle sevenlerine sunmuştur. Bu albümde yer alan kork bizden adlı parçayı usta isimlerle kliplendirerek gösterime sunmuştur.

Kork Bizden& Şarkı Sözleri

-Ayben-

Her gün değişebilecek ortama son güne kadar elimi tutan var. Bize gaz verdin bu rap az geldiğinde tarz değiştirir yazarım yine ben. Tek derdiniz olsun rap lanetli bir gemi gibi peşinize düşer elimi sıkar ve de arkamdan bakar arkamdan bakar. İnsan ömrü saliseyle sayılıdır.

Nefsini tut örtemezsin ayıbını. Gördü göz gönül katlanmadı bu savaşta hiç kimse haklanmadı bizden başka kimse şahlanmadı. Bugün işi yarım bıraktıran bahaneler yarına çıkmana engel olur ki Hiphop yok durmak hakta killa Ayben kork bizden non-stop gel Üsküdar’a bekler seni bekler

Beklediğime değmez o lirikler özlediniz beni bilirim ölüm olur önümüze çıkar ay sen gibi piçler tökezledim ben başınıza darısı sen bedevisin ben kutup ayısı İstanbul çöle dönüyor piç söyle köpeği sizi korusun dayısı. Kaldırın her yerde deliller var sizde delil bizde deliler var

Çok şahit bol şahinimiz var çok dahi kardeşlerimiz var çıkma yağmurda köpürürsün ve de uyuma rüyanda beni görürsün bizi sorma yoksa çok üzülürsün bizi yorma yerin dibine gömülürsün.

-Killa Hakan-

Gece kar yağmış her yer bembeyaz yürü lan karda yarın adı yazılmış ölümden başkası yalan bize rap kalbimizin dibine kazılmış karda yarın adı var yar yar kardayanın adı yazılı rap çıkmaz kalbimizin içinde en derin dibine çizilmiş kazılı.

-Ceza-

Kelimelerin kökünü kazı hadi eline bir kalem ve de bir de kağıt al bizi deneme senin diline rap diye dolamadım neyzene neyin neren uyacak ha kolpa sahte sahte gerçek dışısın içini ben bilirim iblis arkadaşım bu detmond oyunu değil adım gibi gerçek ben adımı rüyada keşfetmedim. Bu

Gecede ay benim geceler ay benim o yaptığın rap değil Ay benimin her attığın iftirada kaybedecek geri bile gidemeyeceksin beyim. Elbet sende bir gün yakalanacaksın tek kala kalacak ya da yanacaksın. Salıncak da gidip gelmiyor bir ömür hep yalakalanıp da kazanacaksın. Ömrümün yarısını rape

Vermişim. Ayben’im doğduğundan beri bir resiz. Ayben’im doğduğundan beri çileyi gördü. Ayben’im rapin harbiden kraliçesi. Boş ba ay yüzdüm havlar köpek Senin kalbinse dağları deler. Sana gelen bana gelir bir mermi olurum o zaman ben affetmem.

 Ayben-

Geldik gördük yendik biz bu rap yolunu on kere döndük biz bu rap sonunu getirecek oldum sandığın her güne adımızı yazdık biz. gün aşırı dışarı çıkana kurutana kadar ölümüne savaşarak acısını çıkar ezeli beridir ezeline kara dosyada verdik kumanya aldık sandık derler Üsküdar’ı geçer atı şahlanan beklerim her gün gelen giden yok bir toz duman yok yalan dolan bak yola koyulan yok yalan ulan. Sakalım olmasa da dinletirim rapi bakanım olmazsa inletirim. Yanımda killa varken titretiriz anlamayan olursa da öğretiriz biz. Üzeri karalanan genç nesil embesil politikacılar en sefil rap kesin tehlikeli ki hep kesildi önümüze çıkan herkes dengesiz rahatsızlık var herkes bize karşı Üsküdar çarşı alayınıza karşı kışkırtır kreuzberg deler arşı deli eder adamı Üsküdar marşı. Eklemeler için beklemede teklemeden ek yerleri lanetli bi gemi gibi peşinize düşer Ayben killa nieschool rap batı Berlin nigga.

Bir cevap yazın