Show TV’nin yeni dizisi başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras bulut İynemli’nin paylaştığı İçerde dizisinin müzikleri en çok indirme oranına sahip olarak 1.oldu!

Sezonun yeni dizisi içerde seyirciler tarafından tam puan alırken toygar ışıklı tarafından yapılan dizi müzikleri top listelerinde sırayı kimselere bırakmıyor. Bu dizinin Prag Filarmoni Orkestrası tarafından çalınana jenerik müziği büyük müzik platformlarında satışa sunuldu. Kısa sürede indirme oranı ile bomba gibi patladı. Toygar Işıklının bestelediği dizinin tüm müzikleri sountrack albümünün kısa sürede severler ile buluşması için yoğun bir çalışmaya girdiklerini söyleyebiliriz.

Başrol oyuncusu yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy 1990 İstanbul doğumludur. 2010 yılında best model of turkey birincisi oldu. Eğitimini İstanbul üniversitesi orman fakültesi sulama bölümünde tamamladı. Daha sonra ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başladı. Show tv de yayınlanan adını Feriha koydum adlı dizide hazal kaya ile başrolleri paylaştı burada büyük bir çıkış yakalayan sevilen oyuncu daha sonra medcezir dizisindeki yaman karakteri ile hafızalara kazındı. Dizinin final yapmasının ardından delibal adlı film ile kaliteli bir oyunculuk sergiledi.

Diğer başrol oyuncusu olan Aras bulut iynemli 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu İstanbul teknik üniversitesi uçak mühendisliği okurken oyuncu oldu ve okulunu dondurdu. Yakışıklı sanatçı TT net, patos, sprite, eti crax, neskafe gibi çeşitli reklam filmlerin de oynadı. Daha sonra Zeynep Günay Tan’ın yönetmenliğini yaptığı öyle bir geçer zamanki adlı sevilen dizide Mete karakterini canlandırmıştır. Dizinin sona ermesi ile 2013 yılında muhteşem yüzyıl dizisinde şehzade Beyazıt karakterine can vermiş hazin sonu ile herkesin sevdiği bir oyuncu haline dönmüştür. Bir çok dalda ödülleri bulunan yakışıklı oyuncuya yeni dizisinde başarılar dileriz.

1974 Kocaeli doğumlu olan müzisyen toygar ışıklı daha çok dizi ve film müzikleri yapmaktadır. Işıklı arven film yapım ve yayıncılık şirketinin sahibidir. Müzikte yüksek eğitim alan ve hala devam eden müzisyen hala adından söz ettiren büyük dizilerin müziklerini yapmıştır. Yaprak dökümü, ask-ı memnu, menekşe ve Halil, kırık kanatlar, dudaktan kalbe, ezel, deli saraylı, Fatmagül’ün suçu ne, kuzey güney, Karadayı, medcezir, kara sevda, kara para aşk, kurt seyit şura ve içerde.

Bir cevap yazın